„Poza Szkołą” to szeroka oferta zajęć stacjonarnych i plenerowych oraz wyjazdowych, skierowana do uczestników w różnym wieku.

Przede wszystkim jednak to miejsce dla najmłodszych odbiorców,
którzy nigdy nie powinni przestawać wierzyć we własne możliwości i nieustannie dążyć do spełniania swoich marzeń.

Autorski program edukacyjny wykorzystywany podczas zajęć skierowany jest na rozwijanie kreatywności i podtrzymywanie wiary w siebie.
Techniki plastyczne są jedynie pomostem do odszukania własnej drogi.

Wszystkie realizowane zajęcia są formą edukacji z pewną dozą humoru i zabawy.

Pomysłodawczyni (plastyk, grafik, pedagog wczesnoszkolny i przedszkolny z elementami Montessori) podczas ponad 10 lat doświadczenia w pracy z dziećmi i młodzieżą dobierała techniki i sposoby edukacji do możliwości rozwojowych uczestników, brała również pod uwagę konsekwencje jakie zachodzą w kształtowaniu dziecka pod wpływem rozwoju technologii i przemian zachodzących w obecnym zglobalizowanym świecie.

„Aby zrozumieć dziecko, trzeba najpierw  postarać się JE usłyszeć,
a nie tylko słuchać”

Kontakt :